Bielsk Podlaski

Dbają o bezpieczeństwo na DK-19

Region Czw. 11.02.2021 13:28:22
11
lut 2021

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego z komend w Bielsku Podlaskim i Siemiatyczach, przy wsparciu policjantów z białostockiej grupy SPEED, przeprowadzili działania „Bezpieczna 19”. Wzmożone kontrole drogowe prowadzone były na terenie powiatów bielskiego i siemiatyckiego. Mundurowi sprawdzali między innymi trzeźwość kierujących, prędkość a także sposób przewożenia pasażerów.

10 lutego na krajowej 19 na terenie powiatów bielskiego i siemiatyckiego, prowadzone były wzmożone kontrole pojazdów. Policjanci ruchu drogowego z komend w Bielsku Podlaskim i Siemiatyczach, przy wsparciu policjantów z białostockiej grupy SPEED, sprawdzali czy kierowcy przestrzegają obowiązujących przepisów ruchu drogowego. Jednym z głównych celów tej cyklicznej akcji jest poprawa bezpieczeństwa na drodze krajowej. Mundurowi skontrolowali wczoraj łącznie 66 pojazdów. Funkcjonariusze ujawnili 76 wykroczeń w ruchu drogowym, z czego 24 dotyczyły przekroczenia prędkości.

Policjanci przypominają o przestrzeganiu przepisów ruchu drogowego i apelują o rozwagę podczas jazdy. Przypominamy też, aby nie wsiadać za kierownicę, będąc po spożyciu alkoholu.


KPP Bielsk Podlaski
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Magda Szewczuk

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.