Bielsk Podlaski

Niesamowita zbiórka pieniędzy na leczenie pani Justyny

Region Pon. 08.02.2021 15:20:00
08
lut 2021

Trudno jest prosić o pomoc, ale są sytuacje gdy nie ma innego wyjścia. W takiej sytuacji znalazła się pani Justyna Dąbrowska, 50-latka z Bielska Podlaskiego, gdy okazało się, że lek którego potrzebuje by zwalczyć złośliwy nowotwór, nie jest refundowany. Ruszyła zbiórka pieniędzy na terapię lekiem Kadcyda. O akcji informowaliśmy na antenie Radia Podlasie i w naszym portalu.

Jak się okazało apel był bardzo skuteczny i w ciągu kilku dni pani Justyna zebrała kwotę potrzebną, by sfinansować leczenie. Już w poniedziałek, 8 lutego pani Justyna zakomunikowała w portalu, gdzie prowadzona była zbiórka: Dziękuję wszystkim za wpłaty!! Dzięki Państwa wsparciu, wspólnie uzbieraliśmy wystarczającą ilość pieniędzy i będę mogła zacząć leczenie Kadcylą.

Być może i my przyczyniliśmy się do tak szybkiego zebrania pieniędzy. - Bez tego wywiadu nie dotarlibyśmy do tak wielu darczyńców - powiedziała pani Justyna, dziękując Radiu Podlasie i portalowi podlasie24.pl za pomoc w nagłośnieniu zbiórki.

Historię Pani Justyny opisywaliśmy tutaj: https://ng.podlasie24.pl/region/pani-justyna-potrzebuje-pieniedzy-na-nierefundowany-lek-20210302111805

My dziękujemy czytelnikom portalu i słuchaczom radia Podlasie za przyłączenie się do akcji a Pani Justynie życzymy dużo zdrowia i zawsze tylu dobrych ludzi wokół.Foto: Zrzut ekranu ze strony Fundacji Alivia
ABol/EŁ
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Agnieszka Bolewska-Iwaniuk
+48.600262129

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.