Bielsk Podlaski

Stracili prawo jazdy

Region Śr. 16.06.2021 14:38:10
16
cze 2021

Policjanci z bielskiej drogówki zatrzymali prawa jazdy dwóm kierowcom, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 kilometrów na godzinę. Policjanci przypominają, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych.


14 czerwca policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim zatrzymali do kontroli dwóch kierowców, którzy przekroczyli prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 kilometrów na godzinę. Obie kontrole miały miejsce po 16, w Kalnicy na krajowej 66. Pierwszy z zatrzymanych, kierujący fordem 33-latek, jechał z prędkością 108 kilometrów na godzinę. Kolejny kierujący to również 33-latek, który kierował KIA przekraczając dozwoloną prędkość o 51 kilometrów na godzinę. W obu przypadkach kontrole zakończyły się zatrzymaniem praw jazdy, nałożeniem mandatów i punktów karnych.

Policjanci apelują o rozsądek na drodze i przypominają, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków w ruchu drogowym.

KPP Bielsk Podl.
[MSz]

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.